Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

O naszej hodowli.


      Witamy wszystkich serdecznie na stronie naszej hodowli wyżłów niemieckich krótkowłosych.

      Wyżły są naszą życiową pasją , a polowanie z nimi jest czymś najpiękniejszym w świecie.  Nasze psy są poddawane testom użytkowości podczas prób i konkursów, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Dbamy również o eksterier naszych psów, pokazując je  na wystawach. Jednak naszym głownym celem jest hodowla psów będących rewelacyjnym pomocnikiem myśliwch w łowiskach!

           Nasza hodowla została założona w 2012 roku co związane jest z zakupem ukochanej suczki CZAKRY z Czarnego Dworu. Kolejną suczką w naszej hodowli jest córka Czakry,  TASZA Andreovia FCI ( FIGARO Czarny Dwór ze Skolnitego x CZAKRA z Czarnego Dworu). Obie suczki polują z nami na kaczki i bażanty calutki sezon. Są wspaniałymi i nieocenionymi towarzyszami naszych myśliwskich przygód.

            W 2017 roku dołączył do naszej hodowli pieknie zbudowany oraz wyśmienity w pracy TAJRON Andreovia FCI syn  FIGARO Czarny Dwór ze Skolnitego x CZAKRY z Czarnego Dworu FCI. Wiążemy z tymi psiakami duże nadzieje na przyszłość naszej hodowli.

      Z wykształcenia jesteśmy weterynarzami. Prowadzimy Gabinet Weterynaryjny "ZWIERZAK" w Jędrzejowie, ul. Browarna 6. Zajmujemy się leczeniem wszystkich zwierząt. Jesteśmy również członkami Polskiego Związku Łowieckiego oraz Związku Kynologicznego w Polsce.