CZAKRA - Miot "W" - 2017rok


Hodolwa Andreovia FCI (www.andreoviafci.pl) pragnie poinformować, iż w dniu 17 lipca 2017 roku przyszły na świat szczenięta, wszystkie będą koloru jasny deresz     ( 8 piesków i 3 suczki ) z bardzo obiecującego skojarzenia.

Rodzicami miotu są:

Figaro Czarny Dwór ze Skolnitego oraz Czakra z Czarnego Dworu

Powtarzamy krycie!!!

Rodzice szczeniąt cechują się doskonałym zdrowiem co potwierdzają badania i certyfikaty. Stabilnym i zrównoważonym charakterem sprawdzonym podczas prób i konkursów psów myśliwskich w Polsce i Czechach, a przede wszystkim podczas praktycznego polowania, natomiast doskonały eksterier rodziców, został wielokrotnie doceniony podczas wystaw psów rasowych przez międzynarodowych sędziów.

Ojcem miotu jest Figaro Czarny Dwór ze Skolnitego, którego rodzicami są świetnie znani: GORAN DI DUAL STATUS & JAGA II z Czarnego Dworu Figaro to pies z wieloma osiągnięciami użytkowymi takimi jak Dyplom 1 stopnia z Jesiennych Konkursów Pracy Wyżłów organizowanych w Karvinie w Republice Czeskiej czy wielokrotnie laureat Dyplomami Konkursy Pracy Wyżłów Wielostronnych w Polsce w Nałęczowie czy miejscowości Wydrze. Figaro także udowodnił swoją niezawodność w pracy podczas Field Trialsów uzyskując wielokrotnie Dyplom 1 stopnia z wysokimi lokatami. Figaro jest ponadto CHAMPIONEM POLSKI oraz CHAMPIONEM UKRAINY. Figaro jest przebadany pod kątem dysplazji stawów biodrowych z rewelacyjnym wynikiem HD-A – wolny od dysplazji stawów biodrowych.

Matką miotu jest Czakra z Czarnego Dworu, córka psów o wybitnych walorach użytkowych i eksterierowych: FLINT z Czarnego Dworu & OZZY z Czarnego Dworu Czakra jest suką, o rewelacyjnym eksterierze i świetnych predyspozycjach do pracy. Czakra do chwili obecnej ukończyła Próby Pracy Polowej w Kazimierzy wielkiej z Dyplomem II stopnia. Rozpoczęła CZAMPIONAT POLSKI i INTERCHAMPIONAT, na wystawach zawsze na najwyższych lokatach z oceną doskonałą. Czakra była przebadana pod kątem dysplazji stawów biodrowych z rewelacyjnym wynikiem HD-A – wolna od dysplazji stawów biodrowych. Podczas polowań Czakra wykazuje się olbrzymią dokładnością i wytrwałością, jest suką rewelacyjnie współpracująca z przewodnikiem i pewnym aporcie.

Rodzice szczeniąt to psy o zrównoważonej psychice, bardzo karne i grzeczne, z którymi praca przysparza nam wiele radości. Bardzo serdecznie polecam szczenięta z tego miotu, tym bardziej że oba psy są w rękach myśliwych, pasjonatów kynologii łowieckiej, Członków Klubu Wyżłów Polskiego Związku Łowieckiego oraz ZKwP (FCI).