O naszej hodowli.


      Witamy wszystkich serdecznie na stronie naszej hodowli wyżłów niemieckich krótkowłosych.

      Wyżły są naszą życiową pasją , a polowanie z nimi jest czymś najpiękniejszym w świecie.  Nasze psy są poddawane testom użytkowości podczas prób i konkursów, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Dbamy również o eksterier naszych psów, pokazując je  na wystawach. Jednak naszym głownym celem jest hodowla psów będących rewelacyjnym pomocnikiem myśliwch w łowiskach. Nieutrudzonych towarzyszy w przygodzie jaką jest Myśliwstwo.

           Nasza hodowla została założona w 2012 roku co związane jest z zakupem ukochanej suczki CZAKRY z Czarnego Dworu. Kolejną suczką w naszej hodowli jest córka Czakry,  TASZA Andreovia  ( FIGARO Czarny Dwór ze Skolnitego x CZAKRA z Czarnego Dworu). Obie suczki polują z nami na kaczki i bażanty calutki sezon. Są wspaniałymi i nieocenionymi towarzyszami naszych myśliwskich przygód.

            W 2017 roku dołączył do naszej hodowli pieknie zbudowany oraz wyśmienity w pracy TAJRON Andreovia, syn  FIGARO Czarny Dwór ze Skolnitego x CZAKRY z Czarnego Dworu.

        Wiążemy z tymi psiakami duże nadzieje na przyszłość naszej domowej hodowli psów użytkowych.

          Z wykształcenia jesteśmy weterynarzami. Prowadzimy Gabinet Weterynaryjny "ZWIERZAK" w Jędrzejowie, ul. Browarna 6. Zajmujemy się leczeniem wszystkich zwierząt. Jesteśmy również członkami Polskiego Związku Łowieckiego oraz Związku Kynologicznego w Polsce. Tak więc nasza pasja do zwierząt nie przekłada się tylko na naszą domową  hodowlę, ale nasze życie zawodowe również związane jest ze zwierzętami.